Betist'e Giriş İçin Tıklayınız

   
Betist-Logo

Betist Belge Göndermezsem Ne Olur?

Gerekçelere istinaden bir bildirim alır ve belge talebi ile karşılaşır iseniz, katılım sağlayacaksınız. Betist belge göndermezsem ne olur? Tabii ki bu konuda bir hakkınız bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri sizlere ulaşıp, gerekçe belirtip, belge talep edebilir. Siz bu yönde bir bildirimi alıp, gereğini yapmak istemiyor olabilirsiniz. Bu yabancı iddaa sitesine, bu kaçak iddaa sitesine ya da yurtdışı kökenli bu şirkete kişisel bilgilerinizin sahip olduğu belgeleri göndermek istemiyor olabilirsiniz. Elbette bu durumda site tarafından yapılacak işlemler bulunmaktadır. Bu yazıda, belge göndermeme durumunda ne gibi sonuçlar ile karşılaşacağınızı sizlere anlatacağız.

Betist Hesap Dondurma

Sizlere müşteri hizmetleri ulaşacaktır. Hangi gerekçeye istinaden, hangi belge seçeneklerinin gönderilmesi gerektiğini, ne zaman gönderilmesi ya da ne zamana kadar gönderilmesi gerektiğini bildirecektir. Siz bu siteyi kullanmak, bu siteyi kullanmaya devam etmek, bu sitenin tüm avantajlarından yararlanmak istiyor iseniz, istenen belgeleri göndereceksiniz. Elektronik posta ile bildirilen belgeleri, bildirilen zamana kadar göndermez iseniz, karşılaşacağınız ilk yaptırım, betist hesap dondurma işlemi olacaktır. Hesap dondurma nedir? Bu site ile olan ilişkinizin kesilmemesi, üyelik iptali işleminin yapılmaması anlamına gelir. Üye olma aşamasında verdiğiniz her türlü bilgi hesapta yani veri tabanında kayıt altında tutulmaya devam edilir. Hiçbir şekilde, hiçbir bilgi silinmez. Sadece kullanıcı adı ve şifre bilginiz ile hesaba giriş yapmanız, hesabınızı kullanmanız, hesabınız üzerinden iddaa ve oyun hizmetlerini almanız mümkün olmayacaktır.

Betist Üyelik İptali

Sizlere bildirim gönderildikten sonra, belge talep edildikten sonra, istenen belgeleri zamanında göndermez iseniz, öncelikli olarak hesap dondurma işlemi ile karşılaşacağınız ifade edilmiştir. Akabinde, müşteri hizmetleri süre dolduktan sonra, bir elektronik posta daha gönderecektir. Belge gönderme işleminin yapılmadığını hatırlatacaktır. Sizlere bir süre daha verecektir. Bu defa da katılım sağlamaz yani belge göndermek istemez iseniz, genel şart ve kurallarda belirtilmiş maddelere istinaden, betist üyelik iptali işlemi ile karşılaşacaksınız. Bir defa site tarafından üyelik iptal işlemi yapıldığında, bir daha aynı bilgiler ile aynı ip adresi ile bu siteye yeniden üye olmanız, bu sitede yeniden hesap açmanız mümkün olmayacaktır.

Betist Belge Göndermez İsem Paramı Öder mi?

Bu oldukça önemli bir sorudur. Betist belge göndermez isem paramı öder mi? Hemen kısa bir örnek ile konuyu anlatalım. Bir hesap meydana getirdiğiniz, para yatırdınız. Örneğin iddaa oynadınız, iddaa oyunlarında bahis kuralları dışında hareket ettiniz. Yaptığınız kuponun tuttuğunu gördünüz. Site yönetimi tarafından bu tespit edildi. Bu durumda sizlere bir bildirimi gönderildi ve ispatlayıcı nitelikte belge talep edildi. Siz belge göndermediniz. Peki tutan kupon parasını alacak mısınız? İstenen ispatlayıcı nitelikte belgeleri göndermemiş olmanız nedeni ile tutan kupon parasını alamayabilirsiniz. Bunun için belge göndermelisiniz. Yatırdığınız para ne olur? Kupon için ana hesap üzerinden harcadığınız yani hesaba yatırdığınız para, tabii ki sizin paranızdır. Bu para mutlaka sizlere verilecektir. Gördüğünüz üzere, betist belge göndermezsem ne olur? Sorusunun karşılığında, site tarafından gündeme getirilecek yaptırım kararları bulunmaktadır. Yaptırım kararları hesap dondurma, hesap askıya alma, üyelik iptal işlemi olarak kendini gösterebilmektedir. Kural dışında hareket etmiş, para kazanmış iseniz ve bunu, bildirime müteakip ispatlayıcı nitelikte belgeler ile desteklemez iseniz, ana paranızı alırsınız. Kazandığınız para konusunda yaptırımlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumdan kurtulmanın tek karşılığı, sadece ve sadece belge göndermek olacaktır. Gönderme işlemine müteakip, her türlü hakkınızı yine sorunsuz bir şekilde aldığınızı göreceksiniz. Ayrıca şunu da unutmayın, bir belge veya birden fazla belge istenir ise ve gönderirseniz, bu belgeler site tarafından koruma altına alınacak, yüksek güvenlik derecesi programlar ile muhafaza edilecek ve herhangi bir mağduriyet ya da herhangi bir paylaşım ortaya çıkmayacaktır.

Yorum bırakın