Betist'e Giriş İçin Tıklayınız

   
Betist-Logo

Betist Havale Para Yatırma

Betist havale para yatırma bankalarda bulunan hesaplarınızdan bir veya daha fazlasını kullanarak siteye para yatırabileceğiniz bir altyapı olarak tanımlanabilir. Betist sitesine ait banka hesapları ile sizin gönderim yapmak istediğiniz hesap aynı banka ise bu havale ile para yatırma seçeneği oluyor. Ama sizin hesabınız ile betist sitesinin hesabı aynı banka değil ise, yine gönderim yapabilirsiniz fakat bu EFT ile para yatırma olarak adlandırılır.

Havale ile para yatırma sistemi yatırım yapmak isteyen kişilere birden fazla seçenek sunar. İlk olarak eskiden olduğu gibi ATM cihazlarından kartsız para yatırabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı veya mobil bankacılık gibi uygulamaları kullanıyorsanız. Dijital herhangi bir cihazınızdan kolay ve hızlı bir şekilde yatırım yapabilirsiniz.

Betist Sitesinde Bulunan Banka Hesapları

Betist havale para yatırma, yapmadan önce sizlere betist sitesinin hangi banka hesaplarını kullandığı hakkında kısa bir bilgilendirme sunalım.

  • Denizbank
  • Halk Bankası
  • TEB
  • İşbank
  • Garanti Bankası
  • Finans Bank
  • Yapı Kredi Bankası
  • Ziraat Bank

ile toplamda 8 banka hesabından havale yatırımı gerçekleştirebilirsiniz. Bu 8 bankada betist sitesi adına hesaplar bulunmaktadır. Bu hesaplara para gönderdiğinizde kısa süresi içinde yatırımınızın onaylandığını göreceksiniz.
Eğer bu bankalar dışında hesabınız var ise merak etmeyin yine yatırım yapabilirsiniz fakat bu yukarıdada bahsettiğimiz gibi EFT seçeneği ile yatırım seçeneği olur. Betist sitesinde bulunan banka hesapları ile sizin bankalarınız uyuşsun veya uyuşmasın 7 gün 24 saat yatırım işlemi gerçekleştirmeniz mümkün.

EFT sistemi ile para yatırmayı düşünürseniz sadece hafta içi 09:00 ile 16:30 saatleri arasında yatırım işlemi gerçekleştirmelisiniz.

Betist Havale Para Yatırma Nasıl Yapılır?

 

Betist havale para yatırma işlemi 2 kısa adımdan oluşmaktadır. Öncelikle betist sitesinde sağ alt köşede bulunan canlı destek ekibi ile sohbet başlatmalı ve hangi bankalar ile çalışıldığı hakkında bilgi almalısınız. Sonra size verilen hesap numarası veya iban numarasını bir yere not etmelisiniz.

Bankanızın size verdiği internet bankacılığı şifreniz ile giriş yaparak not aldığınız iban/hesap numarasına para yatırma işlemini yapmanız gerekecektir. Eğer internet bankacılığı kullanmıyorsanız, banka şubesine gidip içeriden aldığınız hesap numarasına transfer yapabilirsiniz. Bu seçeneklerden birisini seçmek tamamen size bağlı. Not aldığınız iban/hesap numarasına yatırmak istediğiniz tutarı yatırıp, banka dekontu alacaksınız. Daha sonra dekont elinizdeyken betist sitesinde bulunan üyeliğinize giriş yapacaksınız. Kullanıcı adı, şifre bilginizi doğru girdiğinizden emin olduktan sonra, para yatır bölümüne tıklayıp seçenekler içerisinden banka transferi olanı seçeceksiniz.

Yatırım formu karşınıza çıktıktan sonra dekonttaki bilgileri doğru girip kontrolünü sağlayacaksınız ve son olarak işleme onay vereceksiniz. Onay vermeniz ile birlikte bilgiler ekibimiz tarafından incelenerek eğer doğru yatırım yaptıysanız kısa süre içinde yatırımınız onaylanacaktır. Gördüğünüz üzere işlem sadece 2 aşamadan ve toplamda 2 dakikadan oluşmaktadır.

Betist Havale İle Para Yatırma Para Talep Edecek mi?

Betist havale para yatırma seçeneğinde, herhangi bir para talebi veya kesintiye uğramanız kesinlikle söz konusu olamaz. Ama bazı kullanıcıların bu şekildeki asılsız söylemleri tabiki her sitede olduğu gibi betist sitesinde de bulunmaktadır.

Bu durumu size kısa bir örnek ile açıklayalım. Betist sitesine havale ile para yatırma üzerinden 1.000 TL gibi bir tutar yatıracaksınız. Hesabınızı kontrol ettiğinizde tam olarak yatırmak istediğiniz 1.000 TL olduğunu gördünüz. Yukarıda anlattığımız şekilde gerekli 2 adımı tamamlayıp transferi gerçekleştirdiniz.
Betist üyeliğinize girdiniz ve transferinizin onaylandığını fakat, paranın hesabınıza eksik bir şekilde bakiye olarak tanımlandığına şahit olduğunuzda ne yapacaksınız? Hemen dekontunuzu kontrol ederek, Betist havale para yatırma üzerinden hesapta yeterli bakiye olmaması nedeniyle, bankanız işlem ücreti tahsil etmiştir ve geriye kalan tutar, betist banka hesabına, kullanmış olduğunuz banka tarafından aktarılmıştır. Yani bu durum betist sitesi ile alakalı bir konu değildir. Tamamen bankanızın hangi işlemi ne kadar ücretlendirdiği ile alakalı bir durumdur.

Betist Havale İle Para Yatırma Belge Talep Edecek mi?

Betist havale para yatırma işlemini yatırım gerçekleştirmeyi düşünen herkes, 7 gün 24 saat yapabilir. Rahat davranabilirsiniz eğer hesaplarınız kendi adınıza ve soyadınıza kayıtlı ise bu konuyla alakalı hiçbir kısıtlama veya sınırlama söz konusu değildir.

Eğer herşeyi kuralına göre yaptıysanız sizden hiçbir şekilde bir belge talep edilmez. Ama kuraldışı hareket ettiğinizde para sitedeki bakiyenize eklenmez, ve böyle bir durumla karşılaşıldığında sizden yaptığınız işlemi kanıtlayabilecek niteliğe sahip bir belge talep edilir. Bunun dışında herhangi bir şekilde sizlerden herhangi bir gün ve zamanda para yatırma işleminde asla belge talep edilmeyecektir.
Betist

Betist Havale İle Yatırımda Minimum Miktarlar

Para yatırma işleminde tabiki mininum miktar anlayışı benimsenmiştir. Banka transferi ile gerçekleştirebileceğiniz minimum tutar 100 Türk Lirasıdır. 100 Türk lirasının altındaki transferiniz gerçekleşir fakat üyeliğinize bakiye yansıtılmaz ve kısa süre içinde banka hesabınıza betist sitesi tarafından iadesi gerçekleştirilir. Ayrıca 100 tl altındaki iadelerinizde çalıştığınız banka herhangi bir komisyon kesiyorsa bu kesinlikle betist ile alakalı bir durum değildir.

Yorum bırakın