Betist'e Giriş İçin Tıklayınız

   

Betist Kredi Kartı

Betist sitesi finansal hareketleri, finansal işlemleri yürütmek konusunda, özellik ile para yatırma işlemleri konusunda kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda, farklı seçenekleri kullanıma açmıştır. Farklı seçenek anlayışının bir bölümünü de, betist kredi kartı ifadesi meydana getirmektedir. Aşağıda belirtilen şartlara sahip bir kredi kartına sahip olmanız durumunda, kolay, hızlı, güvenli bir şekilde, kredi kartı yöntemi üzerinden para transfer işlemini yapma şansına sahip olacaksınız.

Betist Kredi Kartı Tanımlama Nedir?

Bazı kullanıcılar, bilgi eksikliği nedeniyle haklı olarak, betist kredi kartı uygulaması hakkında tanımlama sisteminin ne anlama geldiğini merak etmektedir. Gerçekten betist kredi kartı tanımlama nedir? Bu uygulama sizin adınıza ait bir kredi kartını, sistem içerisinde kayıt altına almanız anlamına gelmektedir. Hesabın para yatırım bölümüne geldikten sonra, seçenekleri içerisinden kredi kartı, visa kart, master kart, maestro kart gibi kredi kartı seçeneğini tercih edin. Para yatırma talep formuna, kart numarasını, güvenlik numarasını ve bunun ile birlikte son kullanım tarihini girin. Sistem içerisine kayıt altına alın. Bu uygulama size şöyle bir avantaj sağlayacaktır. Bir daha kredi kartı ile para yatırmak istediğinizde, para yatırım bölümüne gelecek, sadece tanımlamış olduğunuz kredi kartının üzerine gelecek, yatıracağınız para miktarını yazıp, onay verecekseniz. Tek tek kart numarası, güvenlik numarası ve son kullanım tarihi gibi bilgileri girmenize gerek bulunmayacaktır.

Betist Kredi Kartı Kullanma Şartları

Dikkatli bir şekilde inceleme yapmanız ya da bu yazıyı okumanız ve betist kredi kartı sistemi ile çalışabilmek için, yerine getirmeniz gereken betist kredi kartı kullanma şartları dahilinde hareket etmeniz gerekecektir. Her şeyden önce, para transfer etmek istediğiniz kredi kartı, üye olan şahısların yani sizlerin adına ve soyadına ait olmak zorundadır. Akrabanızda olsa, eşinizde olsa, soy isim benzerliği bulunuyor dahi olsa, bir başka şahsın kredi kartından para yatırma işlemi yapamazsınız. Kredi kartı kullanıma açık halde bulunmak zorundadır. Kredi kartının son kullanma tarihi geçerli olmalıdır. Güvenlik numarası bilinmelidir. Belki de en önemlisi kredi kartı, SMS doğrulama sistemine açılmış vaziyette bulunmalıdır. Bu sistem bulunmuyor ise, kredi kartınız ile para yatırma işlemi yapamazsınız. Kredi kartınızda böyle bir sistem bulunmuyor ise, kartı aldığınız banka müşteri hizmetleri ile görüşmeli ve bu sistemin tanımlanmasını gerçekleştirmelisiniz. Bahsedildiği gibi bu uygulamayı açtırmadan transfer işlemini yapamazsınız.

Betist Kredi Kartı İle Para Yatırma

Betist kredi kartı anlayışında, para yatırma işlemlerinde oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde hareket etme şansına sahip olacaksınız. Kredi kartı ile para yatırma pratiktir. Kolaydır, güvenlidir, uygun limit ile hareket imkanı sunmaktadır. Sistem yani para yatırma sistemi şu şekilde çalışacaktır. Betist giriş, hesabım, para yatır bölümünün tercih edilmesi, içerisinden visa kart, master kart ya da maestro kart yazılarının görülüp, işaretlenmesi. Para yatırma talep formunun kullanılan cihazların ekranına getirilmesi, kart numarasının girilmesi, kartın sahibinin adının ve soyadının bilgilerinin girilmesi. Kartın son kullanma tarihinin girilmesi, kartın güvenlik numarasının  girilmesi, girilen bütün bilgilerin mutlaka kontrol edilmesi ve doğruluğundan emin olunması. Yatırılmak istenen para miktarının en az 100 Türk Lirası olacak şekilde yazılması, onay yani gönder butonuna basılması. Bu işlemin yapılması ile birlikte, banka tarafından, kredi kartı aldığınız banka tarafından sizlerin cep telefon numarasına kısa mesaj yani SMS aracılığı ile bir onay kodu gönderilmesidir. Betist sitesinin açık halde bulunan para yatırma formuna, banka tarafından gönderilmiş onay kodunu gireceksiniz ve bir kez daha onay verdikten sonra, en fazla 2 ya da 3 dakika içerisinde transfer tamamlanmış olacaktır.

Betist | Facebook | Twitter | Google

Yorum bırakın