Betist'e Giriş İçin Tıklayınız

   

Betist Maksi Papara

Türkiye’de son dönemlerde, para hareketleri konusunda tercih edilen önemli seçeneklerden bir tanesinin, papara olduğu görülmektedir. Sanal cüzdan anlayışı ile hareket edilmekte olup, Türkiye’de bu sistemin kullanılmasında alınmış resmi izinlerin bulunduğu dikkat çekmektedir. Sadece betist sitesine para transfer işlemleri ya da betist sitesinde kazanılan paraların geri alınması işlemleri konusunda değil, herhangi bir siteye, şahsa para transfer işlemleri konusunda da kullanabileceğiniz güvenli sistemlerden bir tanesidir. En kısa karşılığını, sanal cüzdan anlayışı meydana getirmektedir. Maksi papara şeklinde bir uygulama ile site içerisinde finansal hareketleri yönetme avantajı sağlamıştır. Papara yöntemi ile betist sitesi içerisinde gerçekleştirebileceğiniz finansal işlemlere bakıldığında, para yatırma seçeneklerinin geçerli olduğunu ve para çekme seçeneği olduğunu göreceksiniz.

Betist Maksi Papara Para Yatırma

Finansal hareketleri yönetebileceğiniz, maksi papara işlemi ile betist sitesinde finansal hareketleri yönetebileceğiniz ilk bölüm, maksi papara para yatırma olarak karşınıza çıkacaktır. Bunun için betist sitesinden değil, Türkiye’de resmi anlamda yetkili almış distribütör üzerinden önce bir maksi papara hesabı meydana getireceksiniz. Hesabın içerisine para transfer işlemini gerçekleştireceksiniz. Daha sonra betist sitesine para yatırma işlemini geçmeniz gerekmektedir. Burada betist giriş işlemi, hesabım bölümü, para yatır seçeneğini tercih edilmesi, kullanılacak yatırım seçeneklerinden maksi papara yönteminin bulunması gerekecektir. Buradan hareket etmek suretiyle transfer işlemi başlayacaktır ancak yapmanız gereken ilk işlem, betist canlı destek hattı ile görüşmek, betist sitesine ait maksi papara hesap numarasını talep etmek olacaktır. Bu numarayı aldıktan sonra, işlem yapacaksınız. Nasıl gerçekleşecektir? Önce canlı destek ile görüşecek, maksi papara hesap numarasını alacaksınız. Sonra kişisel maksi papara hesabınıza giriş yapacaksınız. Müşteri hizmetlerinden aldığınız hesap numarasına, kişisel hesabınız üzerinden para transfer işlemini gerçekleştireceksiniz. Transfer işlemi gerçekleştikten sonra, yeniden betist giriş işlemini yapacak, hesabım ve para yatır bölümüne gelip, maksi papara yöntemini seçip, para yatırma talep formunu açacak ve kişisel hesabınızdan yaptığınız transfer işlemine ait bilgileri girecek, en altta gördüğünüz gönder butonuna basacaksınız. Beklemeniz gereken süre maksimum 5 dakika olacaktır.

Betist Maksi Papara Para Çekme

Betist maksi papara anlayışı bu sitede sadece para yatırma işlemlerinde kullanabileceğiniz bir seçeneği işaret etmektedir. Maksi papara para çekme işlemini yapmanız da mümkündür. Burada sistem oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde işlemektedir. Ancak önce hesap açmalı, betist sitesine en az 1 defa para yatırdığınızdan, yatırdığınız parayı bahis ya da oyunlarda kullanıp, en az 1 defa para kazanma şansını elde ettiğinizden emin olmalısınız. Bu şartı sağlamanız ile birlikte, hesabım ve para çekme bölümü üzerinden seçim işlemini yapıp, maksi papara seçeneğini göreceksiniz. Size ait olan maksi papara hesap numarasını yazacaksınız. Çekmek istediğiniz para miktarını en az 100 Türk Lirası yazmanız gerekmektedir. Yüksek miktarda para kazanma şansını elde etmiş iseniz, yazabileceğiniz en yüksek miktar 24 saatlik süre içerisinde, 20.000 Türk Lirası olacaktır. Hesap numaranızı ve çekmek istediğiniz para miktarını kontrol ettikten sonra, sadece para çekme talep formuna onay vermeniz yeterli olacaktır. Maksimum 15 dakika içerisinde kazandığınızı geri alırsınız.

Betist Maksi Papara Limitleri

Maksi papara sistemini kullanmayı tercih etmeniz ile birlikte, elbette kullanabileceğiniz yani geçerli hale getirilmiş Maksi papara limitleri anlayışı bulunmaktadır. Bu sistemi para yatırma işleminde kullanır iseniz, yatırmanız gereken en düşük para miktarı, 100 Türk Lirası olacaktır. Bu sistemi para çekme işleminde kullanabilir iseniz, kullanabileceğiniz en düşük miktarın 100 Türk Lirası olduğunu ve günlük kullanabileceğiniz en yüksek miktarın 20.000 Türk lirası olduğunu bilmelisiniz.

Betist | Facebook | Twitter | Google

Yorum bırakın