Betist'e Giriş İçin Tıklayınız

   

Betist Papara Para Yatırma

Papara sistemi ile çalışıyor iseniz, Türkiye’de resmi anlamda kabul edilen bu sistemde bir hesap meydana getirmiş iseniz, açmış olduğunuz hesaplarınız üzerinden betist sitesine para transfer işlemini, güvenli bir şekilde, hızlı bir şekilde ve oldukça uygun limitler ile gerçekleştirme şansına sahip olacaksınız. Betist papara para yatırma seçeneğini, kullanıcıların yani üye olan şahısların beklentileri doğrultusunda transfer seçenekleri içerisine dahil etmiş ve kullanıcı beklentilerini anında karşılayarak, Türkiye pazarında da müşteri memnuniyetini elde etmiştir.

Betist Papara Hesabı Açma

Betist papara para yatırma işleminde yanlış bilinen ifadelerden bir tanesi de, betist papara hesabı açma işlemi olarak dikkat çekmektedir. Böyle bir uygulama betist sitesi üzerinden yapılmamaktadır. Betist sitesinin papara hesabı açma konusunda vermiş olduğu herhangi bir hizmet bulunmamaktadır. Betist sitesine giriş işlemini gerçekleştirip, hesabım bölümüne gelmeniz, papara hesabı açma konusunda araştırma yapmanız anlamsız bir hareket olacaktır. Hiçbir şekilde bu uygulamanın ya da sistemin açılmasında, çalıştırılmasında, betist sitesinin bir sorumluluğu yoktur. Türkiye’de resmi anlamda yetki verilmiş distribütör ya da temsilci aracılığı ile papara hesabı açacaksınız. Papara hesabınıza parayı yatıracaksınız ve papara hesabınızı yatırmış olduğunuz parayı, betist sitesi hesabına aynı yöntem ile transfer edeceksiniz.

Betist Papara Yatırımı Nasıl Yapılır?

Betist papara para yatırma işlemi, güvenli bir şekilde, hızlı bir şekilde, pratik bir şekilde gerçekleşmektedir. Elbette önce betist papara yatırım nasıl yapılır? Sorusundan önce bir papara hesabı açacak ve papara hesabınıza, betist sitesine göndermek amacı ile para yatırma işlemini yapacaksınız. Bu süreci tamamladıktan sonra, canlı destek ile betist canlı destek ile görüşecek, betist sitesine ait papara hesabını talep edeceksiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi anında güncel papara hesap numarasını size verecektir. Bundan sonra papara sitesine yani hesabınıza ait sisteme ya da siteye, kendi kişisel bilgileriniz ile giriş yapacaksınız.

Canlı destek hattından aldığınız papara hesap numarasına, para transfer işlemini gerçekleştireceksiniz. Daha sonra yapmanız gereken işlem, betist giriş işlemi, hesabıma para yatır bölümünün tercih edilmesi ve yatırım seçenekleri içerisinden papara yönteminin bulunup, işaretlenmesi olacaktır. Para yatırma talep formuna, kişisel papara hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz transfere ait bilgileri gireceksiniz.

Müşteri hizmetlerine yani finansal departmana göndereceksiniz. Finansal departman, transfere ait bilgileri alacak, inceleyecek, kendi papara hesabında parayı gördüğü andan itibaren, gerekli transfer sürecine onay verecek ve paranın hesapta görünmesini sağlayacaktır. Elbette bu sürecin gerçeği dönüştürülmesi aşamasında, bu sitenin yani betist sitesinin finansal departman tarafından sizlerin gönderdiği para üzerinden, herhangi bir şekilde kesinti yapılması ya da komisyon alınması, işlem ücreti ya da hizmet bedeli alınması gibi bir uygulama olmayacaktır. Hesabınızdan çıkan paranın aynısı yani net olarak değeri, betist sitesindeki hesabınızda görülecektir. İşlemin gerçekleşme süresine bakıyor iseniz, oldukça kısa süre anlayışında, 5 dakikalık bir işlem süresinin geçerli olduğu görülecektir.

Betist Papara Yatırım Miktarı

Betist papara para yatırma işlemini yapacak iseniz, yatırmanız gereken en düşük miktar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekecektir. Burada açıklanacak miktarın altında bir işlem yapmaya çalışır iseniz, betist sitesinin finansal departmanı, yapmaya çalıştığınız bu transfere onay vermeyecektir. Bu konuya dikkat etmelisiniz. Bu doğrultuda betist papara yatırım miktarı anlayışına baktığınızda, kullanmanız ya da göndermeniz gereken en düşük para miktarının, 100 Türk Lirası olarak belirlendiğini bilmeniz gerekecektir. 100 Türk Lirasının üzerinde para gönderebilirsiniz ancak, 100 Türk Lirası altında yapacağınız para yatırım işlemlerine, finansal departmanın onay verme ihtimalinin olmadığını bilmelisiniz. Ayrıca bu sistem ile yapacağınız yatırım işlemi neticesinde, promosyon alma şansının sizlere sağlandığını unutmamalısınız.

Betist | Facebook | Twitter | Google

Yorum bırakın