Betist'e Giriş İçin Tıklayınız

   

Betist Süper Hızlı Havale

Sitenin transfer seçeneklerine baktığınızda, tercih edilen uygulamalardan bir tanesinin, betist süper hızlı havale yöntemi olduğunu göreceksiniz. Gerçekten hızlı bir sistemi ve gerçekten güvenilir, aynı zamanda pratik bir sistemi işaret etmektedir. İsminden de anlaşılacağı gibi sadece 1 dakika içerisinde transfer işlemi gerçekleşip, gönderdiğiniz paraların site hesabında yer aldığını göreceksiniz. Sistem betist sitesi üzerinden çalıştırılmak ile birlikte, bu yöntemi kullanmak isteyen şahısların banka hesabının da olması gerekecektir. Hesapta betist sitesine göndermeyi düşündükleri para miktarının bulunması gerekecektir ve elbette internet bankacılığı giriş şifresinin hatırlanması gerekecektir.

Süper Hızlı Havale Nasıl Yapılır?

Bu işlemi gerçekleştirmeniz için, önce bir bankada hesabınız bulunacaktır. Hesap içerisinde yeterli bakiye bulunacaktır. internet bankacılığına açık olmak ile birlikte, internet banka şifrenizi bileceksiniz. Ayrıca sistemi kullanabilmeniz için, bankada kendi adınıza ve soyadınızı tanımlı olan bir cep telefon numarası bulunacaktır. Tüm bu işlemleri gerçekleştiriyor ya da koşulları sağlıyor iseniz, güncel adresi üzerinden betist giriş işlemini yapmalısınız.

Açtığınız, kullanıcı adınız ile açtığınız ana sayfanın üzerinde para yatır şeklinde bir yazı olduğunu tespit edeceksiniz. Para yatır yazısına tıklama işlemini yaptığınızda, farklı para yatırma seçeneklerinin alt alta sıralandığını göreceksiniz. Seçenekler içerisinden süper hızlı havale yazısını görüp, işaretlediğinizde, küçük bir pencerenin para yatırma talep formu olarak isimlendirilen pencerenin sayfaya açıldığını göreceksiniz. Önce bu yöntem ile yatırmak istediğiniz para miktarını yazacaksınız. Arkasından bir alt bölümde bulunan bölüm üzerinden banka seçimini yapacak ve gönder butonuna basacaksınız. Birkaç saniye sürecek bekleme aşamasından itibaren, banka sayfasına yönlendirildiğini göreceksiniz. Karşınıza çıkmış küçük pencereye internet bankacılığında giriş işleminde kullandığınız şifrenizi yazacak ve onay tuşuna basacaksınız. Bu esnada bu tuşa basmanız ile birlikte, cep telefon numaranıza banka tarafından bir onay kodu gönderilecektir.

Ekranda gördüğünüz bölüme onay kodunu yazdığınızda, bankacılığa giriş işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Betist sitesi üzerinde yazdığınız miktarın tahsil edileceği hesap seçimini yapacak ve tekrar onay butonuna basacaksınız. Bu son işlem olacaktır. Bu aşamadan itibaren, banka hesabınızdan para tahsil edilip, betist sitesinin hesabına geçirilecektir. Betist sitesinin hesap bakiyesine baktığınızda maksimum 1 dakika içerisinde paranın hesapta yer aldığını ve kullanılır vaziyette olduğunu göreceksiniz. Başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Betist Sitesine Süper Hızlı Havale Ne Kadar Sürer?

Yukarıdaki prosedürleri ya da işlem basamaklarını tamamladığınız andan itibaren, son onay tuşuna basmanız ile birlikte, anında paranın hesaba geçtiğini göreceksiniz. Klasik tanımlama ile en fazla 1 dakika işlem süresi şeklinde bir açıklama yapılmaktadır. Ancak banka üzerinden onay tuşuna basmanız ile birlikte, sisteme yani siteye paranın anında geçtiği görülecektir.

Betist Sitesi Süper Hızlı Havale Masrafı

Betist süper hızlı havale yöntemi ile transfer işlemini gerçekleştiren ya da herhangi bir yöntem ile hesaplarına para yatıran kullanıcılardan tahsilat yapmamaktadır. Komisyon, işlem ücreti ya da hizmet bedeli gibi bir kesinti, üye transferlerinden yapılmamaktadır. Bazı kullanıcıların sosyal medya hesaplarında ya da farklı platformlarda meydana getirmiş olduğu süper hızlı havale ile transferden kesinti yapıldığı şeklindeki ifade, betist sitesi ya da bu sitenin finansal departmanından kaynaklanmaktadır. 200 Türk Lirası göndermek istiyor iseniz ve hesabınızda 200 Türk Lirasından fazla para bulunmuyor ise, işlemi gerçekleştirip, onay tuşuna bastığınızda, bankanız betist sitesindeki hesabınıza bu parayı transfer eder ancak, talimat verdiğiniz 200 Türk Lirasının içerisinden havale masrafını keser, bazı bankaların bu sistem ile çalıştığı görülebilmektedir. Yapılan bu kesintinin betist markası ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.

Betist | Facebook | Twitter | Google

Yorum bırakın