Betist'e Giriş İçin Tıklayınız

   

Betist Üye Olmak

Betist Üye Olmak için Betist sitesi sadece ve sadece hesap açanların gerçek anlamda kullanacağı, gerçek anlamda kullanıp, para kazanma şansını elde edeceği bir sitedir. 18 yaşında ya da üzerinde bulunan yetişkinlere bahis hizmetlerini vermek ve oyun hizmetlerini vermek ve bu hizmetler üzerinden para kazanma şansını sunmak amacı ile hazırlanmıştır.

Avrupa kökenli bir site olmak ile birlikte, Türkiye pazarında da kendini gösterdiği ve Türkiye pazarındaki kullanıcılara da aynı şartlarda hizmetleri, açılan hesaplar kapsamında verdiği görülebilmektedir. Önemli olan betist üye ifadesinin yerine getirilmesi yani hesap açma işleminin tamamlanmasıdır. Üye, betist sitesini kullanmak konusunda hak kazanmış şahıslar, gerçek kişilikler anlamına gelmektedir. Tüzel kişiliklerin hesap açması gibi bir durum elbette ki söz konusu değildir. Üye olan herkes, gerçek bir şahıstır.

Herkes gerçek ismini, soy ismini, adresini ve iletişim bilgilerini ve kendine ait finansal gereçleri kullanmaktadır. Üye olan herkes, hesaplarına yatırdığı paralar ile online hizmetleri alma hakkına sahip olmaktadır.

Betist Üye Olmak için ne yapmalıyım ?

İnceleyip, hakkında karar verdikten sonra, sizde betist sitesine katılmak ve bu sitenin hizmetlerinden yararlanıp, para kazanma şansını elde etmek istiyor olabilirsiniz. Peki betist nasıl üye olunur? Üye olabilmeniz için, 18 yaşında ya da üzerinde olacaksınız. İp adresinizden, ikametgah adresinizden ve bu adreslerde bulunan aile fertleri üzerinden daha önce hesap açma işleminin yapılmamış olması gerekecektir.

Açılan bir hesabın, müşteri hizmetleri tarafından iptal edilmemiş olması gerekecektir. Bu şartları sağlıyor iseniz, yeni giriş adresini alıp, siteyi açacaksınız. Ana pencereyi kullandığınız bilgisayarların, cep telefonları ya da tabletlerin ekranında göreceksiniz. Sağ üst köşede mavi renkli kayıt ol şeklinde bir butonun varlığını tespit edeceksiniz. Buton üzerinden seçim işlemini yaptığınızda, üzerinde hesap oluşturun yazan bir pencere karşınıza gelecektir.

Bu pencerenin içerisinde, kişisel bilgiler şeklinde bir bölümün bulunduğunu, hesap bilgileri şeklinde bir bölümün bulunduğunu, iletişim bilgileriniz şeklinde bir bölümün bulunduğunu göreceksiniz. En alt bölüme baktığınızda ise, işaretlemeniz gereken kutuların varlığını tespit edeceksiniz.

Kişisel bilgiler bölümünde sizlerden isminiz, soy isminiz, doğum tarihiniz ve cinsiyetiniz istenmektedir. Hesap bilgileri bölümü, kullanıcı adı ve şifre meydana getireceğiniz cep telefon numaranızı yazacağınız ve elektronik posta adresini yazacağınız bölümdür. İletişim bilgileri bölümünde, ülke seçimini yapacaksınız. Yaşadığınız şehri ve açık adresinizi yazacaksınız. En alt bölümde 18 yaş konusunda işaretlemeyi yapacaksınız. Arzu etmeniz durumunda, SMS yada elektronik posta alma konusunda seçim işlemini yapacaksınız ve yeşil renkli hesap oluştur butonuna basacaksınız.

Betist Sitesine Üye Olmak Ücretli mi?

Üye olma konusunda herhangi bir ücret talebi ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Ücretsiz üyelik işlemleri yapılmaktadır. Yukarıda bahsedilen şekli ile başvuru formunu doldurup, göndereceksiniz. Olumlu sonuçlanması ile birlikte elektronik posta adresinize aktivasyon linki gelecek, bu adres üzerinden giriş işlemini yapacak ve siteyi kullanmaya başlayacaksınız. Herhangi bir aşamada para talebi ile karşılaşmayacaksınız.

Betist Sitesi Üyelik İçin Belge Gerekiyor mu?

Betist üye anlayışında yer alabilmeniz için, hesap açacaksınız. Yukarıda bahsedilen işlemleri gerçekleştireceksiniz. Peki hesabın açılması, onaylanıp aktif hale getirilmesi konusunda, herhangi bir belge talep edilecek mi? Hayır belge talebi ile karşılaşmayacaksınız. Neden belge talep edilmiyor? Şeklinde bir soru gündeme getiriyor iseniz, başvuru formunda vermiş olduğunuz beyanın geçerli olduğunu bilmelisiniz. 18 yaşın üzerinde olduğunuzu taahhüt edersiniz. Sitenin bütün kullanım şartlarını okuduğunuzu, anladığınızı ve onayladığınızı taahhüt edersiniz. Bu karşılıklı olarak imza altına alınmış bir sözleşme gibi düşünülmektedir. Buna istinaden belge talep edilmemektedir.

Betist | Facebook | Twitter | Google

Yorum bırakın