Betist'e Giriş İçin Tıklayınız

   

Betist Video Poker

Betist sitesinin eğlenceli oyun seçenekleri arasında ve betist sitesinin slot oyun seçenekleri arasında, betist video poker oyun türünün bulunduğunu göreceksiniz. Genel bir tanımlama olmak ile birlikte, betist giriş işlemini yapar, slot oyunları bölümüne gelir iseniz, bu başlık altında sunulan farklı oyun seçeneklerinin yer aldığını göreceksiniz. Klasik slot makineleri oyun seçenekleri içerisinde yer almak ile birlikte, oynanış tarzı açısından oyuna müdahale etme şansınız bulunmak ile birlikte, farklı bir oyun türü anlayışının gündeme getirilmesi mümkün olacaktır. Bildiğiniz klasik slot makineleri oyun seçeneklerinde, tek bir tuşa basarsanız, oyun başlar. Aynı sembollerin yan yana gelmesi neticesinde, oyunu kazanır, yani para kazanma şansını elde edersiniz. Ancak video poker oyun seçeneğinde müdahalede bulunursunuz ve oyun farklı seçenekte ilerleyip, sonuçlanır.

Betist Sitesinde Video Poker Nasıl Oynanır?

Bu sitede klasik oyun anlayışının, slot oyun seçenekleri ile uyarlanmış şekli bulunmaktadır. Nasıl oynayacaksınız? Gerçek oyuncuların, birden fazla gerçek oyuncunun meydana geldiği ya da meydana getirdiği gerçek poker oyun masaları yoktur. Burada sadece giriş yapan şahsın yani sizin karşınızda bilgisayar yani sistem oyunu bulunmaktadır. Klasik poker oyunu başlayacaktır. Dağıtıcı sizlere yani sistem veya bilgisayar sizlere 5 adet kart verecektir. Elinizdeki kartları ekranlarda göreceksiniz. İstemeniz durumunda kart değiştirme şansınız bulunacaktır. Değiştirmek istediğiniz kartları kasaya yani sisteme vereceksiniz. Casino kartları sizden alacak ve sizlere onların yerine, yeni kartlar verecektir. Bu kartlar sistem tarafından, bilgisayar tarafından size verildikten sonra, klasik poker oyun sıralamasını yapacaksınız. İyi bir ele sahip olmanız durumunda, kazanacağınız para miktarı belirlenecektir. Yeniden kart isteme gibi bir anlayış, bir uygulama yoktur. Yeni verilmiş yani değiştirilmiş kartlar ile kazanacaksınız ya da kaybedeceksiniz.

Betist Sitesi Oyun Seçenekleri

Slot oyun makinelerinin yer aldığı slot oyun bölümüne geldiğinizde, altyapı şirketlerinin hazırlamış olduğu, farklı video poker oyun seçenekleri ile karşılaşacaksınız. Popüler olan seçenekleri, betist sitesinde popüler olan video poker seçeneklerini şu şekilde sıralamak mümkündür. Jacks or Better, joker wild, deuces wild, tens or Better, aces faces istediğiniz gün ve istediğiniz saat, sıralanmış oyun seçeneklerinden herhangi bir tanesini tercih edebilirsiniz. Her birinde ayrı bir heyecan, her birinde ayrı bir kalite, her birinde güvenli oyun anlayışı bulunmaktadır.

Betist Sitesi Oyunları Güvenilir mi?

Betist video poker oyun seçeneklerinde yer aldığınızda, güven tereddütü yaşayacağınız herhangi bir durum bulunmamaktadır. Betist sitesi lisans ile çalışmaktadır. Lisans veren oyun kontrol ve denetleme kurulu siteyi denetlemekte ve denetim ilkeleri dahilinde doğal olarak video poker oyun seçeneklerini de etkilemektedir. Herhangi bir şekilde sistem tarafından hile yapılması ve size dezavantaj yaratılması mümkün değildir. Kasa kazanacak, oyuncu kaybedecek gibi bir uygulamadan bahsedilmesi de, sitenin ciddiyeti, güven anlayışı ve denetim ilkeleri ile örtüşmeyecektir. Ayrıca güvenli oyun anlayışının sağlanmasına katkı sağlayan faktörlerden bir tanesinin de, slot oyunlarında tercih edilen oyun sağlayıcı şirketleri olduğunu göreceksiniz. Oyun sağlayıcı şirketlerinin de ciddiyeti, kalitesi ve lisansı ortadadır. Sadece betist sitesine hizmet veren değil, uluslararası pazarda gördüğünüz paralı oyun hizmeti veren hemen hemen bütün sitelere gereken desteği sağlamakta, oyunlarını satmakta, oyunlar üzerinden hizmet verilmesini gerçeğe dönüştürmektedir. Siz dahil olacak şekilde, güven tereddütü ile karşı karşıya kalmazsınız. Sistemli bilgisayara karşı oyun anlayışı geçerlidir. Herhangi bir şekilde hile yapmanız, herhangi bir şekilde hile ile bu tip oyunlardan para kazanma şansını elde etmeniz mümkün olmayacaktır.

Betist | Facebook | Twitter | Google

Yorum bırakın