Betist'e Giriş İçin Tıklayınız

   

Betist Yatırım Yap

Bahis yapmak ve kazanmak, oyun oynamak ve kazanmak istiyor iseniz, betist sitesinde bu amaca ulaşabilmek için, betist yatırım yap işlemini gerçekleştireceksiniz.

Yatırım yap işlemi, belirlenmiş yöntemler üzerinden, sitede açmış olduğunuz hesaplarınıza para transfer işlemini gerçekleştirmeniz anlamına gelmektedir. Türkiye pazarındaki kullanıcıların tercih edebileceği farklı seçenekler kullanıma açılmıştır. Üstelik bu seçeneklerin arasında, Türkiye bankacılık sistemlerinin kullanılması şeklinde bir anlayışta bulunmaktadır.

Betist Para Yatırma Seçenekleri

Hangi yöntemleri kullanabilirsiniz? Betist yatırım yap işleminde kullanabileceğiniz seçenekler ile birlikte, bu seçenekler için belirlenmiş en düşük yatırım miktarları nelerdir? Betist para yatırma seçenekleri incelendiğinde, karşılaşacağınız seçeneklerin arasında şu tanımlamaların yapıldığı görülmektedir. Havale ile para yatırma işlemi yapılmaktadır, cepbank ile para yatırma işlemi yapılmaktadır. EFT ile para yatırma işlemi yapılmaktadır, hızlı havale ile para yatırma işlemi yapılmaktadır. Kredi kartı ile para yatırma işlemi yapılmaktadır, astropay ile para yatırma işlemi yapılmaktadır. Bitcoin ile para yatırma işlemi yapılmaktadır, ecopayz ile para yatırma işlemi yapılmaktadır. Bu yöntemlerde kullanılacak en düşük yatırım miktarlarına bakıldığında ise, havale yöntemi, EFT yöntemi, cepbank yöntemi, hızlı havale yöntemi, ecopayz yöntemi ve bitcoin yöntemi için belirlenmiş en düşük miktarın, 100 Türk Lirası olduğu görülecektir. Astropay yöntemi için 25 Dolar, paykasa yöntemi için 10 Euro, kredi kartı yöntemi için 50 Türk Lirası en düşük yatırım miktarı bulunmaktadır.

Betist Para Yatırımında Kullanılan Bankalar

Elbette Türkiye’deki kullanıcılar, betist yatırım yap işleminde, Türkiye’de açmış oldukları banka hesaplarını kullanma şansına sahip olacaklardır. Bu yöntem üzerinden havale ve EFT ya da cepbank gibi ve bu bankalar tarafından verilen kredi kartları ile kredi kartı gibi yatırım seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 Betist para yatırımında kullanılan bankalar ifadesine baktığınızda, Türkiye’de yaygın olarak kullanım imkanına sahip banka seçeneklerinin tercih edildiği görülmektedir. Garanti Bankası üzerinden, İşbank üzerinden, Yapı Kredi Bankası üzerinden, Akbank veya Ziraat Bankası üzerinden, Finansbank, ING Bank üzerinden, TEB üzerinden betist sitesi hesaplarına para transfer işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu bankaların güncel isimlerine yani banka bilgilerine ve bankalara ait hesap numaralarına ya da IBAN numaralarına betist ana sayfasında gördüğünüz canlı destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz. Bankacılık işlemleri ile yatırım yapmadan önce tavsiye edilen uygulama, önce canlı destek ile görüşmeniz ve karşınıza çıkan müşteri hizmetleri temsilcisinden güncel banka bilgileri ile birlikte, IBAN ya da hesap numaralarını talep etmeniz olacaktır.

Betist Yatırım’dan Kesinti Yapıyor mu?

Betist yatırım yap işlemini gerçekleştirdiğinizde, sizler tarafından gönderilmiş olan paraların net olarak hesaplarınıza geçtiğini göreceksiniz. 

Betist yatırım’dan kesinti yapıyor mu?

Herhangi bir şekilde, herhangi bir kullanıcının herhangi bir yöntem ile yapacağı para yatırma işleminden, betist sitesi tarafından, bu sitenin finansal departmanı tarafından alınması muhtemel herhangi bir komisyon bulunmamaktadır. Hizmet bedeli alınması, işlem ücreti alınması, abonelik bedeli tahsil edilmesi gibi bir uygulama yoktur. Bazı kullanıcıların, özellik ile sosyal medya hesaplarında gündeme getirdiği bankacılık işlemlerinde kesinti yapılıyor ifadesi gerçekçi değildir.

Şöyle bir örnek ile anlatalım. Banka hesabınızda 200 Türk Lirası var ise, Siz bu paranın tamamını betist sitesi hesabına gönderme konusunda bankanıza talimat vermiş olabilirsiniz. Bankanız başka para bulunmaması, hesapta başka para bulunmaması nedeni ile sizin göndermeye çalıştığınız bu para içerisinden, bankacılık işlemleri kapsamında havale masrafı ya da işlem ücreti alacak ve kalan parayı, betist sitesi hesabına geçirecektir. Gördüğünüz üzere yapılan kesintinin, bankadan çıkan paranın, betist sitesine eksik geçme konusunda yapılan kesintinin, betist sitesi ile değil, çalışılan banka ile ilgisi bulunmaktadır.

Betist | Facebook | Twitter | Google

Yorum bırakın